Komanda

spausdinti

UAB „NRG Site“ specialistai  turi ilgametę įvairių elektros tinklų montavimo  ir projektavimo, elektros įrenginių diegimo patirtį. Šiuo metu bendrovėje dirba 50 darbuotojų. Mums svarbu išlaikyti profesionalią darbuotojų komandą, rūpintis jos tolimesniu kvalifikacijos kėlimu, inovacinių ir draugiškų aplinkai technologijų diegimu.

 Siekiant operatyviai ir atsakingai  teikti kokybiškas paslaugas įmonės klientams, išlaikyti patikimus ryšius su partneriais ir kurti saugią aplinką darbuotojams, įmonėje veikia šie padaliniai:

 Mūsų įmonė yra įdiegusi kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2008, aplinkos apsaugos vadybos sistemą ISO 14001:2004, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą OHSAS 18001:2007. Visi įmonės specialistai,  dirbantys energetikos objektuose, yra atestuoti pagal ATEX programą darbui pavojingose zonose. 

 Esame atviri   naujiems specialistams, siekiantiems prisijungti prie  „NRG Site“ komandos ir pasidalinti savo žiniomis, idėjomis ar patirtimi. Manote, kad esate verti? Siųskite savo CV elektroniniu paštu info@nrgsite.lt